Kniha návštěv

K&M Svatba 16.7.2022

Kateřina 21.12.2022
Ahoj Světluško a Radku,

slovy nejde popsat, jak moc jsme Vám vděční za všechno, co jste pro nás v NÁŠ den udělali. Jste dva úžasní lidé se srdcem na správném místě. Náš svatební den jste natočili tak báječně, že při jeho shlédnutí jsme se vrátili v čase a celý den jsme prožili ještě jednou.
Svatba utekla, tak šíleně rychle a díky Vám ji můžeme “prožívat” kdykoliv budeme chtít.
Ve videu a klipu nechybí vůbec nic, ba naopak jsou tam i momenty, u kterých jsem ani nebyli a za to opravdu DĚKUJEME! Dokázali jste nám připravit báječné překvapení, o kterém jsme ani tucha neměli.

Martina a Jindra

Svatební video 07.01.2018
Ahoj Světluš a Radku,

chtěli bychom vám moc poděkovat za nádherné svatební video. Každá část je dokonale propracovaná. Náš svatební den byl krásný a moc jsme si ho užili. Díky vám si jej můžeme užívat opakovaně každý den. Hrozně rychle to uteklo, na svatbě nebylo dostatek času se s každým potkat, popovídat si nebo si zatancovat. Díky vám jsme měli možnost pozorovat rozzářené obličeje našich hostů a viděli jsme, že si i oni náš den skutečně užili.
Moc děkuji i za váš osobní přístup a podporu při nečekaných komplikacích.
Jste skvělí, pozitivní lidé a děláte úžasnou práci. Prostě BOŽÍÍÍÍÍÍ

Radovánky

Mateřská škola Petřvaldská 20.06.2017
Moc děkujeme za krásné DVD z dětského dne, atmosféru jste zachytili dokonale, takže všichni mohou díky vám nahlédnout i do" zákulisí" příprav a až bude dětem 20, budou s mít na co koukat. Děkujeme i za skvěle vybraný hudební podklad.

Svatební video

Jana + Jan 03.11.2016
Ahoj. Je moc krásné vidět znovu náš svatební den prostřednictvím videa. Děkujeme, že jste to byli právě vy, kdo nám natočil náš nejkrásnější den. J+J

Ohlasy novomanželů na jednotlivé části videa , které posíláme ke schválení.

. 09.10.2016
Ahoj Světlano a Radku,
chceme vám moc poděkovat, že jste natáčeli náš svatební den. Byli jste opravdu všudypřítomní a nejen my ale i všichni svatebčané se už strašně tešíme na video. Kačka a Dan

Ahoj, je to uplně nádherné, ukápla nám u toho slza:-)) Budeme se strasně moc tešit na další části:-) K+D
Úžasné záběry, máte cit pro detail, prostě nádhera děkujeme:-)) Kačka

Ahoj!
příprava nevěsty je super, moc se nám to líbí.
Těšíme se na další! :)
Martina+Pavel

příprava ženicha je to paráda :) Jen tak dále :) M+P

Krásné, krásné, krásné, pouštím pořád dokola :) těšíme se na další ochutnávky :) Klárka+Pepík.
Ahoj Svetlus :-) video schvalujeme, krasne :-) moc se nam libi. K+P

Ahoj, další super videjko moc se nám líbí, už teď se mooooc těšíme na další :
S pozdravem Aleš a Sissi :D
Ahooooj :),
paráááááááááááááááááda móóóc se nám to libi a jsme moc spokojeni.
S pozdravem SaA

Opravdu nádherné záběry - kdyby to, co je na videu bylo na fotkách, tak je to úžasné! Pavlína
Týýý brdoo! to je supeeer, jste úžasní! :) P+P

Děkujeme za krásné video
Iveta a Filip

František a Petra 2015

František a Petra 19.10.2015
Děkujeme Ráďovi a Světlance za skvělou spolupráci a pěkné video!
Můžeme jen a jen doporučit – jejich obrovskou výhodou proti jiným je, že můžou natáčet na dvou místech zároveň, tudíž není o svých „pět minut slávy“ ochuzen ani ženich :)
Za nás velká spokojenost !
Snad se někdy scuknem na kafi ;)

Poděkování!

Svatba Aleš a Lenka 16.8.2014 13.04.2015
Rádi bychom poděkovali za zachycení našeho svatebního dne. Dle svých přání jsme si mohli určit, jak bude vše vypadat, jakékoli naše připomínky při utváření finální verze videa byly brány na zřetel a za to patří těmto kameramanům velký dík. Kameramani byli součástí celého našeho důležitého dne a přesto byli tak nenápadní, že jsme ani netušili, že zachytili každý detail. Prostě spolupráce na profesionální úrovní a za to moc děkujeme. Při každém promítání budeme vzpomínat, jak jste byli pro nás důležití.
Mnoho zdaru při další práci a mnoho spokojených klientů.
S pozdravem Aleš a Lenka Lasákovi :)

Svatba Petra & Jirka (9.8.2014)

Petra & Jirka 08.04.2015
Moc děkujeme za nádherné svatební video. Přístup byl profesionální. Všechno vycházelo podle plánu, žádné zpoždění. Vždy jste byli na správném místě ve správnou dobu. Svědci byli prakticky bez práce, co se týče nějakého upozornění, že by se mělo natočit, jelikož jste tam byli ještě dříve, než by Vám kdokoliv stačil říct. Je vidět, že Vaše zkušenosti odpovídají Vaši profesionalitě. Když se na video koukáme, tak je zpracované opravdu tak, že jakoby ten náš velký den byl včera. Lidé, kteří video měli možnost vidět byli tak nadšeni, že nešetřili chválou, že jsme udělali dobře, že jsme si video nechali udělat. Proto Vám ještě jednou děkujeme za nádherně zpracované video a doufáme, že se při nějaké další příležitosti setkáme a že nám zase tak krásně zpracujete den, že se na to bude radost koukat. :)

Děkujeme za vše!

Sliwkovi 21.10.2014
Ahojky,

rádi bychom Vám MOOOC poděkovali za parádní video i klip. Zachytili jste naprosto každý okamžik, který je pro nás důležitý.Vy jste byli naprosto skvělá volba!!!!Jste úžasní.Moc děkujeme....bylo to nezapomenutelné:)

Přejeme spoustu úspěchů a spokojených klientů.

Silvie a Radek

P + H svatba 14.6.2014

Kaštovští 13.10.2014
Moooc děkujeme za ÚÚÚÚŽASNÉ svatební video i klip, sklízí obrovský úspěch. Skvělá volba písní, skvělé záběry, skvělý střih a hlavně VY JSTE SKVĚLÍ!!! Nejen my, ale i svatebčani z vás byli nadšení, uměli jste uvolnit atmosféru, jste sympaťáci a připadalo nám, že jste točili všechno a pořád :-)

Přejeme vám mnoho dalších úspěchů a hlavně spoustu spokojených a nadšených zákazníků

Peťka a Honza

Přidat nový příspěvek